Count per Day

  • 18560Totale vertoningen:
  • 36vertoningen vandaag:
  • 579vertoningen per maand:
  • 18Bezoekers per dag:
  • 0Bezoekers op dit moment online:

Uitslag Tour de France 2018

Tour de France 2018

De prijsverdeling in het Fortuna Fans Tour de France-spel 2018.

Met het aantal ploegen van in totaal 260 ploegleiders hebben we dit jaar weer een behoorlijk goede animo gehad met de deelname van het Fortuna Fans Tourspel! Hartelijk dank allemaal dat jullie geïntresseerd blijven in de deelname en hopelijk hebben jullie allemaal dit jaar genoten van een fantastische Tour 2018.

Aangezien de 5 wissels bij aanvang van de Tour misschien wat overbodig zijn, denken we voor volgend jaar wellicht aan een kleine aanpassing in het spel. Misschien wat bewerkelijk, maar hoe leuk zou het zijn om tijdens de rustdagen een wissel in te zetten? Dit kan bijvoorbeeld zijn door het uitvallen van één van uw renners in de eerste- of tweede week van de Tour.
We houden nog alle opties open, en de organisatie gaat dit jaar brainstormen over wellicht een nieuwe versie van het  Tourspel.

Dit jaar zijn we nog op de tradiontele wijze van het spel doorgegaan. De populairiteit van het spel is daardoor al bijna 30 jaar een groot succes. Zoals beloofd hierbij de stand in de volgorde van het uitgekeerde prijzengeld.

Hartelijke groeten,

De Tourspelleiding van de Fortuna Fans
Ploegnr Ploegnaam Ploegleider Prijs verdeling Dagprijs Eigen Geldje Opmerking Totaal gewonnen
99 De Kansrijken A. Breeuwer – Schram € 150,00 € 150,00
74 Quinntana Quinn de Louw € 125,00 € 125,00
232 Paaf 4 Marcel Pafort € 100,00 € 100,00
110 The Great Cornholio Peter Stam € 50,00 € 24,00 € 5,00 Etappe 9 + 13 + 21 € 79,00
34 Stuurloos 2 Richard Stuurman € 75,00 € 75,00
168 Rootrunner 1 Imco Root € 10,00 € 50,00 Prijs leden Fortuna Fans € 60,00
252  Aanvallers Eva Mooijer € 30,00 Etappe 10 + 14 + 16 € 30,00
156 Met de neus omhoog John Kuyt € 28,00 Etappe 12 + 17 + 19 € 28,00
128 Het loopt spaak 1 Dave Baltus € 20,00 € 6,00 Etappe dFF € 26,00
35 Stuurmanskunst 1 Richard Stuurman € 25,00 € 25,00
221 Moker hard Shona van Assema € 24,00 Etappe 2 + 4 € 24,00
157 Leeeééééf John Kuyt € 7,50 € 16,00 Etappe 7 + 8 € 23,50
27 Slinger in mijn wiel Tim Anepool € 10,00 € 12,00 Etappe 15 € 22,00
24 De Vlugge Fietsers Milo Anepool € 7,50 € 6,00 € 5,00 Etappe 13 € 18,50
49 Tijd Ritje Jerry Vreeswijk € 18,00 Etappe 20 + dFF € 18,00
67 Uno Paloma Blanca Erik Mulder € 16,00 Etappe 11 + 12 € 16,00
245 EstelleDaniUno Jeroen Beukman € 15,00 € 15,00
17 Aucouturier 1 Dick Ineke € 7,50 € 6,00 Etappe 18 € 13,50
222 Rustuuuug Marc van Assema € 7,50 € 6,00 Etappe 18 € 13,50
224 Asbesto’s Jan en Marc van Assema € 12,50 € 12,50
10 Snel, snel, snel !! Jaymz van den Brink € 7,50 € 5,00 € 12,50
13 Jean Nelissen Jan Matheeuwsen € 12,00 Etappe 1 € 12,00
97 De Plantage 2 W. Breeuwer € 12,00 Etappe 5 € 12,00
23 De rappe Trappers Seppe Anepool € 7,50 € 4,00 Etappe 8 € 11,50
250 Pure snelheid Marco van Meeteren € 7,50 € 4,00 Etappe 8 € 11,50
165 Spel op de Wagen 2 Imco Root € 10,00 € 10,00
40 Who cares 4 Laura Stuurman € 10,00 € 10,00
83 Bodifiets 4 Lex Bodifee € 10,00 € 10,00
80 Lotte’s Favourites Lotte Jansen € 10,00 € 10,00
45 Baffer 2 Werner van Os € 10,00 € 10,00
31 Kon Beter René de Leeuw € 10,00 € 10,00
101 De Plantage 3 W. Breeuwer € 10,00 € 10,00
214 Marion 1 Marion Dijk € 10,00 € 10,00
215 Marion 2 Marion Dijk € 10,00 € 10,00
106 Salbutamol 4 All Hans Betlem € 4,00 € 5,00 Etappe 12 € 9,00
146 Tineke Dil 2 Tineke Dil € 7,50 € 7,50
210 Florissant Herman Floris € 7,50 € 7,50
236 Zoef de Haas Peter Saft € 7,50 € 7,50
28 Redelijk goed René de Leeuw € 7,50 € 7,50
36 Stuurmanskunst 2 Richard Stuurman € 7,50 € 7,50
76 De Jerommekes Jeroen de Louw € 7,50 € 7,50
33 Stuurloos 1 Richard Stuurman € 7,50 € 7,50
136 M. Dil 5 M. Dil € 7,50 € 7,50
15 Mart Smeets Jan Matheeuwsen € 6,00 Etappe 6 € 6,00
8 Houtkadeplein 1 Marijke  van den Brink € 6,00 Etappe 21 € 6,00
22 Belofte maakt één schuldig Ronald van den Brink € 6,00 Etappe 16 € 6,00
163 Man met de hamer Imco Root € 6,00 Etappe 6 € 6,00
192 Saint-Lary Soulan Ron Schoen (zdam) € 5,00 € 5,00
126 Het loopt spaak 3 Dave Baltus € 5,00 € 5,00
235 Lekker Snel Xander Saft € 5,00 € 5,00
30 Zit vaak tegen René de Leeuw € 5,00 € 5,00
148 Kuitenbijters G. Dil € 5,00 € 5,00
127 Het loopt spaak 2 Dave Baltus € 5,00 € 5,00
200 Lucky 1 Frank van der Park € 5,00 € 5,00
166 Spel op de Wagen 3 Imco Root € 5,00 € 5,00
149 De Snelheidsduivels Ria Butter € 5,00 € 5,00
162 Het rode vod Imco Root € 5,00 € 5,00
155 Frooooming H.J Rem € 5,00 € 5,00
211 De Trein Frank Abbing € 5,00 € 5,00
196 Mario van Bambergen Mario van Bambergen € 5,00 € 5,00
249 Winnaars Marco van Meeteren € 5,00 € 5,00
12 PeeWee Peter Wijnker € 5,00 € 5,00
152 Allerlei S. v.d. Stoop € 5,00 € 5,00
119 Solexma Lex Segveld € 5,00 € 5,00


Eindklassement

De strijd om de eindstand in het algemeen klassement is net zoals in voorgaande jaren erg spannend geweest!

Gefeliciteerd mevrouw A. Breeuwer-Schram met de 1e prijs!!!

De gehele stand met alle 260 deelnemers is in volgorde;

Plts Ploegnr Ploegnaam Ploegleider Totaal Klassement
1 99 De Kansrijken A. Breeuwer – Schram 688
2 74 Quinntana Quinn de Louw 644
3 232 Paaf 4 Marcel Pafort 637
4 34 Stuurloos 2 Richard Stuurman 622
5 110 The Great Cornholio Peter Stam 619
6 35 Stuurmanskunst 1 Richard Stuurman 600
7 128 Het loopt spaak 1 Dave Baltus 593
8 245 EstelleDaniUno Jeroen Beukman 593
9 224 Asbesto’s Jan en Marc van Assema 590
10 165 Spel op de Wagen 2 Imco Root 586
11 40 Who cares 4 Laura Stuurman 584
12 83 Bodifiets 4 Lex Bodifee 584
13 80 Lotte’s Favourites Lotte Jansen 582
14 45 Baffer 2 Werner van Os 580
15 168 Rootrunner 1 Imco Root 579
16 31 Kon Beter René de Leeuw 565
17 101 De Plantage 3 W. Breeuwer 564
18 214 Marion 1 Marion Dijk 564
19 215 Marion 2 Marion Dijk 564
20 27 Slinger in mijn wiel Tim Anepool 563
21 146 Tineke Dil 2 Tineke Dil 559
22 210 Florissant Herman Floris 554
23 236 Zoef de Haas Peter Saft 553
24 17 Aucouturier 1 Dick Ineke 543
25 222 Rustuuuug Marc van Assema 543
26 28 Redelijk goed René de Leeuw 542
27 10 Snel, snel, snel !! Jaymz van den Brink 541
28 36 Stuurmanskunst 2 Richard Stuurman 541
29 157 Leeeééééf John Kuyt 541
30 23 De rappe Trappers Seppe Anepool 539
31 76 De Jerommekes Jeroen de Louw 539
32 250 Pure snelheid Marco van Meeteren 539
33 33 Stuurloos 1 Richard Stuurman 538
34 136 M. Dil 5 M. Dil 538
35 24 De Vlugge Fietsers Milo Anepool 536
36 72 Fietsgoden 3 Martijn de Louw 535
37 234 Toppertjes Xander Saft 535
38 32 Belachelijk goed René de Leeuw 534
39 160 Algemeen niks Gerrit Slot 534
40 203 Lucky 4 Frank van der Park 534
41 90 De Sterrentrein Sterre Haitsma 532
42 87 Bodifiets 2 Lex Bodifee 531
43 96 Voorwiel 2 F. Breeuwer 530
44 137 M. Dil 4 M. Dil 529
45 201 Lucky 2 Frank van der Park 528
46 251 FC. Volendam Marco van Meeteren 526
47 221 Moker hard Shona van Assema 525
48 225 Knetemelk Rico van Assema 525
49 107 Black Out Peter Stam 524
50 123 No Limits 2 Dave Baltus 524
51 192 Saint-Lary Soulan Ron Schoen (zdam) 524
52 208 Groen en Geel ergeren Michel van Tunen 524
53 243 LL22 Ronald & Michel 524
54 82 Hell racers 2 Helen Toorenstra 523
55 60 Mis de Rondemiss Rob Buur 522
56 42 Baffer 6 Werner van Os 521
57 94 Haitseboys Peter Haitsma 520
58 187 Demi Marco de Keijzer 520
59 256 De Waterfietsen Henk Onderwater 520
60 1 Wormer Fiets Club Rob Dik 519
61 126 Het loopt spaak 3 Dave Baltus 519
62 182 Theunisse Tijs Schipper 519
63 3 Yfkes Team Ratslag Siem Butter 518
64 229 Paaf 1 Marcel Pafort 518
65 255 Tom in het geel Marco en Eva 518
66 15 Mart Smeets Jan Matheeuwsen 517
67 43 Baffer 5 Werner van Os 517
68 205 Little Lucky 1 Tessa van der Park 516
69 5 Roos Team mini Butters Siem Butter 515
70 206 Little Lucky 2 Tessa van der Park 515
71 217 Maxaskiem 2 Wietze Dijk 513
72 91 De Tuinhommels Rob Haitsma 510
73 117 Bonjour 3 Rinus Segveld 510
74 73 Fietsgoden 2 Martijn de Louw 509
75 258 Tourmaler Wim de Boer 509
76 50 De Sprinters Jerry Vreeswijk 508
77 57 Les tricot vert Luud Glas 508
78 77 Renners van het Kalf 2 Gerrit de Louw 508
79 103 Combatters Gravité Hans Betlem 508
80 112 Captain Caveman Peter Stam 508
81 147 Tineke Dil 1 Tineke Dil 508
82 174 Wij gaan voor groen Ron Schoen (wveer) 508
83 193 a la vitesse superieure Sander Kreeft 508
84 231 Paaf 3 Marcel Pafort 508
85 235 Lekker Snel Xander Saft 508
86 237 Ahold Tacx team 1 Erwin van den Brink 508
87 8 Houtkadeplein 1 Marijke  van den Brink 507
88 30 Zit vaak tegen René de Leeuw 507
89 230 Paaf 2 Marcel Pafort 507
90 188 Luca Marco de Keijzer 505
91 46 Baffer 4 Werner van Os 504
92 13 Jean Nelissen Jan Matheeuwsen 503
93 180 Beneluxe Tijs Schipper 501
94 38 Who cares 2 Laura Stuurman 498
95 124 No Limits 1 Dave Baltus 498
96 141 Tineke Dil 7 Tineke Dil 498
97 67 Uno Paloma Blanca Erik Mulder 497
98 169 Rootrunner 2 Imco Root 497
99 207 Turbodijenkletsers Michel van Tunen 496
100 220 In Balans Marc van Assema 496
101 195 Gebr van Bambergen Mario & Henry van Bambergen 495
102 14 Theo Koomen Jan Matheeuwsen 494
103 54 Indre-et-Loire Johan Degenhart 494
104 138 M. Dil 3 M. Dil 494
105 65 De A en B Boys Alex Ooms en Bram Berkhout 491
106 78 Renners van het Kalf 3 Gerrit de Louw 490
107 105 O2H2O Hans Betlem 490
108 114 Bonjour 4 Rinus Segveld 490
109 131 Mountains Steef Baltus 490
110 100 De Onvoorspelbaren A. Breeuwer – Schram 489
111 111 Somebody stop me Peter Stam 488
112 79 Renners van het Kalf 1 Gerrit de Louw 487
113 102 Pneu Plat Hans Betlem 487
114 132 Amber Alert 2018 Amber de Boer 486
115 145 Tineke Dil 3 Tineke Dil 484
116 62 RoeKoe René Koeman 482
117 84 Bodifiets 3 Lex Bodifee 481
118 116 Bonjour 2 Rinus Segveld 481
119 140 M. Dil 1 M. Dil 481
120 254  Champions Eva Mooijer 480
121 167 Spel op de Wagen 4 Imco Root 479
122 66 Tour Turbo Tom Erik Mulder 478
123 191 Alpe d’Huez Ron Schoen (zdam) 478
124 209 Three little birds Michel van Tunen 476
125 25 Vlug over de meet Fedde Anepool 475
126 164 Spel op de Wagen 1 Imco Root 475
127 81 Hell racers Helen Toorenstra 474
128 11 Wervershoof Marijn van den Brink 473
129 55 Rappe Renners Berry Degenhart 473
130 190 La Rosiere Ron Schoen (zdam) 473
131 9 Houtkadeplein 2 Dick van den Brink 472
132 108 Diepe Zucht Peter Stam 472
133 97 De Plantage 2 W. Breeuwer 469
134 51 Ploeg algemeen Jerry Vreeswijk 468
135 202 Lucky 3 Frank van der Park 468
136 226 FC  Bakfiets Michel Boelens 468
137 2 Feddes Team Knar maga Siem Butter 467
138 6 Klasbakken Dick van den Brink 467
139 144 Tineke Dil 4 Tineke Dil 467
140 148 Kuitenbijters G. Dil 467
141 219 Prima Donna Shona van Assema 467
142 233 Paaf 5 Marcel Pafort 467
143 44 Baffer 1 Werner van Os 465
144 69 Le gran Couteau 2 Roy Glas 464
145 92 Petje 2 Nick Haitsma 464
146 178 Guadelajara Tijs Schipper 464
147 53 Asvalt Dempers Stephan Degenhart 463
148 58 Farine de sacs Luud Glas 463
149 64 De B en A Boys Alex Ooms en Bram Berkhout 463
150 113 Bonjour 5 Rinus Segveld 463
151 244 Team Stenn Ronald & Anne 463
152 172 Stijf Bovenaan Imco Root 462
153 218 Julros Wouter Wolleswinkel 462
154 18 Aucouturier 2 Dick Ineke 461
155 85 Bodifiets 1 Jose Bodifee 459
156 93 Petje Nick Haitsma 459
157 104 E. Comorf Hans Betlem 459
158 134 M. Dil 7 M. Dil 457
159 142 Tineke Dil 6 Tineke Dil 457
160 176 De remmentemmers George van Schaik 457
161 125 No Limits 3 Dave Baltus 454
162 61 Fast and Furious Rob Buur 453
163 247 Koekje van eigen deeg J.H. Hetteling 452
164 41 Baffer 3 Werner van Os 449
165 29 Belachelijk snel René de Leeuw 448
166 223 Giciletta Donna Ilse van Assema 448
167 139 M. Dil 2 M. Dil 447
168 173 We gaan voor geel Ron Schoen (wveer) 447
169 259 Hertog Gerard Kaman 447
170 19 Aucouturier 3 Dick Ineke 443
171 75 Oppas As Astrid de Louw 443
172 216 Maxaskiem 1 Wietze Dijk 443
173 185 Toppers Leon Schipper 442
174 127 Het loopt spaak 2 Dave Baltus 441
175 200 Lucky 1 Frank van der Park 441
176 89 De Wormersneltrein 2 Jannie Haitsma 440
177 95 Voorwiel 1 F. Breeuwer 437
178 171 El plompo’s H.J Rem 437
179 186 Talenten Leon Schipper 436
180 194 HTG Henri van Bambergen 436
181 242 Gitpeetje Corina van den Brink 436
182 248 Velodramatisch Willem Hetteling 435
183 143 Tineke Dil 5 Tineke Dil 432
184 166 Spel op de Wagen 3 Imco Root 431
185 149 De Snelheidsduivels Ria Butter 430
186 162 Het rode vod Imco Root 430
187 39 Who cares 3 Laura Stuurman 429
188 241 Baloe Jaymz van den Brink 429
189 155 Frooooming H.J Rem 424
190 59 Tete de la course Rob Buur 423
191 88 De Wormersneltrein 1 Jannie Haitsma 420
192 106 Salbutamol 4 All Hans Betlem 417
193 257 Aubisque Wim de Boer 417
194 115 Bonjour 1 Rinus Segveld 416
195 211 De Trein Frank Abbing 416
196 21 Aucouturier 5 Dick Ineke 415
197 196 Mario van Bambergen Mario van Bambergen 414
198 7 Dit moeten ze zijn. Marijke  van den Brink 413
199 133 BeMans Barry Mans 413
200 189 Wouter, kijk eens hoeveelste ik sta Marius Twisk 411
201 213 Tourtoppers Ralf Dik 410
202 86 Fietsgoden 1 Martijn de Louw 409
203 197 Sp(r)aakmakend Marcel Olie 409
204 4 Jets Team mini Butters Siem Butter 408
205 153 De Pel S. v.d. Stoop 408
206 246 EstelleDaniDue Jeroen Beukman 403
207 228 Blauwe Klos Albert Bos 402
208 175 Le Patron Ron Seitner 401
209 199 World Class Riders Job Huizenga 399
210 68 Le gran Couteau 1 Roy Glas 393
211 249 Winnaars Marco van Meeteren 393
212 121 Snelle Bram Gerard Battem 392
213 154 Cadel Roy & Henk-Jan 392
214 20 Aucouturier 4 Dick Ineke 391
215 129 Slakkie FC Steef Baltus 391
216 135 M. Dil 6 M. Dil 389
217 98 De Plantage 1 W. Breeuwer 386
218 12 PeeWee Peter Wijnker 379
219 109 Resistance is Futile Peter Stam 376
220 212 Omhoog Frank Abbing 369
221 184 Los Camerados Leon Schipper 365
222 198 Tempo naar de Zon Job Huizenga 363
223 63 Roekoe 2 René Koeman 352
224 260 Jan Gerard Kaman 352
225 238 Ahold Tacx team 2 Erwin van den Brink 342
226 239 Ahold Tacx team 3 Erwin van den Brink 339
227 156 Met de neus omhoog John Kuyt 333
228 159 Slomen in sprint Gerrit Slot 327
229 49 Tijd Ritje Jerry Vreeswijk 309
230 181 Legends Tijs Schipper 307
231 48 Quatorze Juillet Jerry Vreeswijk 303
232 240 Ahold Tacx team 4 Erwin van den Brink 292
233 120 Zanatta Lex Segveld 287
234 177 Wie kent ze niet Tijs Schipper 286
235 37 Who cares 1 Laura Stuurman 271
236 70 Le gran Couteau 3 Roy Glas 269
237 170 Sky is the limit Imco Root 261
238 47 Berggeiten Jerry Vreeswijk 260
239 16 ’t Werkblad Wim Flohil 251
240 161 Slakken omhoog Gerrit Slot 245
241 122 Puy de Syndrome Gerard Battem 244
242 26 Snelle Neusdruppels Willem Verheul 241
243 152 Allerlei S. v.d. Stoop 236
244 56 De Kanslozen Luud Glas 230
245 118 FSA Lex Segveld 229
246 204 Lucky 5 Frank van der Park 226
247 150 Ouwejongens krentenbrood Ria Butter 224
248 179 Niet Normaal Tijs Schipper 223
249 119 Solexma Lex Segveld 222
250 252 Aanvallers Eva Mooijer 213
251 130 Hollandaise Steef Baltus 201
252 151 De snelste wielen S. v.d. Stoop 196
253 22 Belofte maakt één schuldig Ronald van den Brink 187
254 163 Man met de hamer Imco Root 185
255 253 Berggeiten Eva Mooijer 165
256 227 A.B.C.tje Albert Bos 153
257 52 Bolletjes trui Jerry Vreeswijk 122
258 71 Le gran Couteau 4 Roy Glas 108
259 158 Van alles wat  John Kuyt 80
260 183 Op naar de Top Tijs Schipper 54